X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
رنگ مو مشکی آلمانی shykhanدرمان سفیدی موitle="فرم دهنده باسـ.ــن">فرم دهنده باسـ.ــنtitle="مو زن گوش و بینی hygienic">مو زن گوش و بینی hygienicانرژی زا boost کافئین "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">دستگاه فر مو به سبک عربیcts&id=88" title="صابون استیل من stillmans">ضد آفتاب حلزون (سانبلوک)st83.asiapars.com/banners/1318778614.gif" border="0" alt="صابون استیل من stillmans">درمان سفیدی مو/best83عطر مشهور گلد سیگار.asiapars.com/banners/1318423591.gif" border="0" alt="ماشین ریش تراش مردانه">عطر زنانه ورساچ versacea>عطر زنانه لالیک Lalique le Parfumژل لاغری کاملا گیاهی آمریکائیکرم لایه بردار فرانسوی روشن کننده زیر بغل و کشاله رانroducts&id=26" title="کرم کانگورو جادوی زیبائی">کرم کانگورو جادوی زیبائیducts&id=89" title="صابون خاویار سیاه 2 عددی">صابون خاویار سیاه 2 عددیکرم شتر مرغ فرانسوی لیسیدن الت زن شبکه اجتماعی منلکساخت وبلاگ در ثامن بلاگساخت وبلاگ حرفه ای | ایجاد وبلاگ
به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
لیسیدن الت زن

یکی از مواردی که زنها تمایل فراوانی به آن دارند لیسیده شدن آلت تناسلی آنهاست. از آنجایی که آلت جنسی زن بسیار حساس است و رشته های عصبی فراونی برای لذت در همه جای آن وجود دارد راه های فراوانی برای لذت جنسی زن فراهم کرده است. در واقع دخترها هم که دارای پرده بکارت هستند این امکان را دارند که به اوج لذت جنسی(ارگاسم) برسند.لیسیدن آلت جنسی زن و دختر به یک شکل صورت می پذیرد. این ناحیه حساس در خارج از آلت جنسی تعبیه شده و در واقع اطراف همان مجرای ادرار است. برخی فکر می کنند به علت اینکه از این محل ادرار خارج می شود پس پر از میکرب است و لیسیدن آن باعث بیماری می شود در صورتی که این کاملا اشتباه است. اولا در ادرار حتی 1 میکرب هم وجود ندارد!‌ می توانید این را از هر پزشکی سوال کنید. به علت اینکه ادرار توسط کلیه ها از خون دریافت می شود اگر حاوی میکروب باشد شما حتی یک لحظه زنده نخواهید بود!
برخی نیز ادرار را به علت نجس بودن دلیلی برای کثیف بودن می دانند! که این هم اشتباه است. کثیف بودن با نجس بودن دو مقوله جداست و با آبکشی کردن آلت زن پس از ادرار این محل نه کثیف است و نه نجس.

بهترین حالت برای تحریک جنسی زن بازی کردن با محل خروج ادرار با نوک زیان است. زیان هم مرطوب است و هم حرکتهای سریع را خوب انجام می دهد و به عنوان بهترین ابزار تحریک جنسی همسرتان می توانید از آن استفاده کنید.


برچسب ها : ,
| لینک ثابت | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 29 بهمن 1390 و در ساعت : 07:23 - نویسنده : khorshed
آخرین مطالب نوشته شده
Copyright © 2010 by http://khorshed.samenblog.com